top of page
Sky Background

Enerji, raylar üstünde emin ellerde.

5 farklı tipte, 250 adetlik vagon filomuzla, demiryolu akaryakıt taşımacılığının zirvesindeyiz.

Tıpkı gelecekte de olacağı gibi…

Vizyoner lojistik yönetimi

Çevre dostu lojistik politikası

Güçlü filo, profesyonel ekip

Sürekli müşteri memnuniyeti

Lokal Grup güvencesi

Güvenin her şey olduğu yerde biz varız.

Anapet

Akaryakıt taşımacılığında güven her şeydir. Bu yüzden 2015 yılında, %100 Lokal Enerji iştiraki olarak faaliyete başladığımız günden bu yana, akaryakıtın demiryolu ile sevkiyatında uzmanlaşmayı seçtik. Ekonomik ve en güvenli yol olan demiryolu taşımacılığını yepyeni fikir ve projelerle geliştirdik. 2020 yılında sayısı 250’yi bulan lisanslı vagonlarımız sayesinde taşıma hacmimiz 640 bin tona ulaşmış durumda. Ulusal ve uluslararası mevzuatlar, yönetmelikler çerçevesinde tehlikeli madde taşımacılığının gerektirdiği tüm hassasiyeti gösteriyor, 5 farklı tipte vagonlarımızla ülkemizin demiryolu bağlantılı her tesisine uyum sağlıyoruz. Biz Anapet’iz, Türkiye’nin enerjisini istikrarla ve güvenle taşıyoruz. 

2015'ten günümüze demiryolu taşımacılığı

250 adet

lisanslı vagon

640 bin ton yıllık

taşıma hacmi

Sektörümüzün önde gelen petrol şirketlerinin tercihi.

Ankara’dan Diyarbakır’a, Kırıkkale’den Mersin’e Türkiye’nin en önemli demiryolu hatlarında, en üst düzey teknik donanıma sahip sarnıç vagonlarımızla, BP, Shell, Petrol Ofisi ve Türkiye Petrolleri gibi enerji sektörünün en büyük şirketleriyle çalışıyoruz. Üzerinde Anapet logosu gördüğünüz her vagonla yalnızca partnerlerimizin değil, ülkemizin de yarınlarını büyütüyoruz. 

Anapet

Anapet, bir Lokal Enerji iştirakidir.

2005 yılında sektörünün önemli isimlerinden biri olma hedefiyle yola çıkan Lokal Enerji, aralarında Anapet’in de yer aldığı %100 kendi iştiraki olan grup şirketleriyle, bugün Türkiye’nin ve yakın coğrafyanın lider enerji servis şirketidir.

bottom of page